TROCHU INAK o živote


 Vzájomná komunikácia pre Vás, čo prijmete moju podporu Vášho osobného rastu. Nemá každý možnosť absolvovať kurzy a prednášky hoci na YUTUB je toho neúrekom, čiže dá sa. Ale ak budete mať chuť rozprávať sa práve so mnou, k dispozícii je elektronická komunikácia i osobné stretnutie. Pri osobnom stretnutí nemusí ísť iba o rozprávanie, tam môže ísť o konkrétne riešenie Vašej konkrétnej situácie. O tom zas na www.sebarea.sk

Zápisník je popisom mojich ciest šamanskou technikou do iných úrovní nášho bytia. Potrebovala som sa dostať z chaosu myšlienok a nespokojnosti, z toho, čo chcem robiť a nejde mi to, a že sa stále točím v tom istom kruhu. Prečítala som kopu knižiek, prešla pár kurzami, stále sa to zlepšovalo, bola som vnútorne vyrovnanejšia, ale vždy mi niečo chýbalo. A keďže som absolvovala aj šamanskú techniku prechodu do iných úrovní, skúsila som to použiť na vystúpenie z môjho kolotoča zabehnutého správania.

V tých cestách nikdy nebol pocit strachu, nebolo tam rozmýšľanie alebo nejaká dilema, nejaké uvažovanie.Bola tam priamo prežitá skúsenosť, pocit a vnuknuté poznanie.Na to som neprišla sama, to poznanie som jednoducho dostala. To mi prišlo samé. Nie ako nejaká myšlienka, pri myšlienke cítiť oddelenosť, akoby ja som bola samostatná a myšlienka samostatná.Toto bolo to celostné, zjednotenie na všetkých úrovniach, bolo to čisté absolútne POZNANIE.

Zápisník som nechala v čistej podobe bez úprav tak, ako som si urobila poznámky hneď po skončení cesty.Je to koncentrát bez zbytočných slov a vysvetľovania.Robila som si ho pre seba, aby som si mohla cesty podľa potreby oživovať. Časom som nadobudla presvedčenie, že si to nemôžem nechať iba pre seba. Návodov a teórií na transformáciu, vlastné precitnutie je neúrekom, sú dobré, čítam ich, ale keď dočítam článok už som unavená.Veľa, veľa rozprávania.Je to dobré na rozšírenie vedomostí, na sebauspokojenie, že niečo pre seba robím, ale niečo praktické spraviť už nevládzem.V mojom zápisníku sú kratučké články a výsledkom Poznania sú praktické návody pre život.

Zoberte to tak, ako to je a poznanie z jednotlivých ciest aplikujete do svojho života. Polemizovať a uspokojovať svoj intelekt bez praktického efektu je strata času a vlastne svojho života.Lebo v konečnom dôsledku je to o žití cez srdce, o plnom vnímaní a zjednotení sa s danou situáciou, ľuďmi. Ale my to máme len v hlave, v myšlienke, nepreniká to cez všetky naše úrovne.Potrebujeme to precítiť ako absolútnu samozrejmosť, o ktorej neuvažujem, ale žijem.O ktorej vlastne ani neviem nič povedať, pretože je to také samozrejmé ako dýchanie.

Želám Vám hodnotný prínos do Vášho života
Eva